O nás

Prevádzkovateľ webovej stránky…(Autopark 151.e.U (Eisengasse 20. 2604 Theresienfeld)) na základe splnomocnenia Gumipark kft.

Gumipark kft. je dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá pôsobí v Maďarsku od roku 2007 a na východoeurópskom trhu od roku 2010. Naša firma dosiahla svoj dynamický rozvoj hlavne vďaka internetovému predaju.

Naša firma pracuje z dvoch centrálnych skladov, odkiaľ tovar zasielame do Maďarska ako aj do susedných krajín. Pre podporu predaja zabezpečujeme aj zákaznícky servis v jazyku krajiny, do ktorej odosielame tovar. Online predaj uskutočňujeme z webshopu, ktorý sme sami vyvinuli a sami aj prevádzkujeme. Počet našich zákazníkov neustále rastie. V roku 2014 prekročil počet 50 tisíc.

Vďaka našim dodávateľom, nízko nákladovému skladovaniu, preprave máme možnosť poskytovať našim zákazníkom služby za najlepšie ceny.

Nami distribuované značky:

Doprava zadarmo
Pri kúpe minimálne 2 kusov pneumatík, doprava zadarmo.
Aeolus Aurora Avon Barum Bfgoodrich Bridgestone Continental Cooper Dayton Debica Dunlop Falken Firenza Firestone Fulda Goodyear GT Radial Hankook Infinity Kingstar Kleber Kormoran Kumho Matador Michelin Nokian Pirelli Riken Sava Semperit Sportiva Taurus Triangle Uniroyal Viking Vredestein Wanli Yokohama